Počasi se pripravljamo na mesec, ki prihaja. Začeli smo s peko v oddelkih E in F. Učenci so povedali:

JOŽE: Bil sem v trgovini. Kupili smo sestavine. Vozil sem voziček.

ELORA: Tudi jaz sem bila v trgovini. Rada pečem piškote.

DANA: Namesto v učilnico, smo šli v kuhinjo. Pripravili smo sestavine in posode. Jaz sem stehtala in dodala sladkor.

JAKOB: V maso smo dali maslo, moko, jajca, 4 rumenjake, pecilni prašek, sladkor, naribano limonino lupino in rozine. Vse sem zmiksal. Piškoti so odlični.

MIJA: Pomagala sem peči piškote. Nosila sem posodo. Risanka je bila lepa.

DAVID: Delal sem lešnikove kroglice. Bila mi je všeč risanka. Risanka je bila o podganicah v kuhinji.

TANJA: Lešnikove kroglice sem namazala z rumenjakom. To mi je bilo »tak tak« (delno) všeč. Všeč pa mi je je bilo, da smo gledali risanko na projektorju. V risanki so se tudi poljubili.

MATEJA: Piškote sem delala. Mazala sem kroglice. Rada grem v kuhinjo. Tudi doma pomagam.

MISCHELE je tudi pridno pomagala. Zelo rada ima piškote ob toplem čaju.

AJDA: Pri peki nisem bila v šoli. Moram pa povedati, da so piškoti zelo okusni in sem ponosna na svoje sošolce.