Shaan: Danes smo bili v bazenu, smo skakali, smo se veselili, smo plavali. Skakal sem s pomola.

Blaž: Danes sem bil ful vesel, ker je bil deževen dan. Šli smo na en sprehod. Vesel sem pa še zato, ker so vsi prijazni do mene. Spomnil sem se, da sem hodil sem z mojim bivšim sošolcem.

Dominik: Danes smo plavali in skakali s pomola. Smo se potapljali in hodili po dežju.

Alen: Danes je bil deževen dan. Malo smo šli telovadit, popoldne smo šli v bazen in bilo je super.

David: Zelo dobro smo spali. Bila je zelo dobra malica. Šli smo na bazen. Potapljali smo se in lovili.

Leon: Ni bilo sonca in smo plavali po dežju v morju in v bazenu.

Leja: Bil je deževen dan in kopali smo se.

Jakob: Plavali smo in se zabavali. Sovražim ribe, ena me je ugriznila, ampak nič se ne boj, še sem cel. Našel sem tudi školjke.

Tomaž: Danes smo se imeli lepo. Skoraj sem se napičil na kamen. Igrali smo petelinji boj. Tunkal sem sošolce. Stari moj, danes je bilo tak tak.