Predstavniki šolskega parlamenta so bili v zadnjih tednih zelo aktivni.

Trije učenci naše šole so si ogledali Hišo Evropske unije in parlament v Ljubljani. Pozdravil jih je predsednik državnega zbora Dejan Židan.

Na sestankih šolskega parlamenta so predstavniki razredov povedali, da jih moti nemir v šolski jedilnici. Pripravili so pravila in jih predstavili v nekaterih razredih. En teden so opazovali in ocenjevali vedenje razredov v jedilnici. Najbolj so pravila upoštevali učenci 1. in 2. razreda.

Danijel in Elvis sta se udeležila tudi občinskega šolskega parlamenta. Tam so imeli tri delavnice: prva pomoč in oživljanje, šivanje in vaje za obvladovanje stresa v šoli. Potem je sledil pogovor v sejni sobi. Oba učenca sta aktivno sodelovala v delavnicah in uspešno zastopala našo šolo. Izvolili so tudi predstavnika za nacionalni otroški parlament.

Za blog: Lana, Jakob, Danijel