Skoči na glavno vsebino

Rezultat iskanja slik za zavod za šolstvo logo

Sobota, 14.9. 2019 – prvi dan Krško-Kaštela

Zjutraj smo se dobili pred šolo in smo šli v učno kuhinjo po hrano, ki smo jo dali v kombi. Med potjo smo imeli muziko in pogovarjali smo se ter hecali. Potovali smo 8 ur, vmes smo se trikrat ustavili.

Ko smo prispeli v Kaštelo, smo si pogledali jadrnico. Jadrnici je ima Podkamenica in ima številko 99.

Spoznali smo skipperje, Jana in nove prijatelje. Skipperja sta Igor in Vojko.

Beqirju je v redu in uživa. Maj tudi uživa in komaj čaka, da se bomo kopali. Vitalii je komaj čakal na kopanje, a ga danes ni bilo, ker smo morali urediti jadrnico in vse znositi in razpakirati.  Luka uživa, lepo se ima. Tadeju sta všeč šef ladje in skipper. Jože je prvič na jadranju in tudi on komaj čaka, da se bomo kopali.

Večerja je  bila super, bil je golaž. Hvala Gostilni Les.

Pozdrav vsem sošolcem in prijateljem

 

Dostopnost