Skoči na glavno vsebino

Martin, Ana, Beqir in učiteljica Valerjia smo šli  v ponedeljek, 13. 11. 2017, z avtobusom  v Ljubljano.

Veliko učencov  je bilo iz drugih  šol. Stali smo v koloni zaradi snega. Peljali smo se 3 ure.  Najprej smo šli v parament in tam so bili kipi  pred vhodom. Na vhodu so nas pogledali, če  imamo kaj  sumljivega. Slike na stenah so  iz preteklosti Slovenije. Bili smo na balkonu, videli,  kaj se dogaja v državnem zboru. Gor je lahko veliko gledalcev. Potem smo malo jedli. In ko smo končali, smo šli  v Maxi Market  in tam smo   čakali  vodiča. Ko je prišel, smo se začeli smejati  in  smo šli  k Ravnikarjevi stolpnici. In smo z učiteljico Valerjio  šli v trgovino, kjer so oblačila, obutev, ličila in tekoče stopnice. In smo počasi šli  do  avtobusne postaje  in čakali, da  pride naš avtobus.  Ustavili smo se na bencinski   črpalki  in  šli z avtobusa ter jedli malico. Zelo  smo se zabavali in veseli smo bili, da smo šli v  Ljubljano.

Beqir: Bilo mi je  lepo in vesel sem, da sem šel v parlament. Kontrolirali so nas, ko smo  vstopili.   Dobili smo nalepke na majice.

Ana, Martin

Dostopnost