Skoči na glavno vsebino

V petek, 7.6.2019, smo se za zaključek šolskih športnih tekmovanj v tem šolskem letu, udeležili še državnega tekmovanja v atletiki, ki je potekalo v Slovenj Gradcu. Atletika = kraljica športov in je hkrati najbolj množična športna prireditev za OŠPP. Tekmovanja se udeležijo najboljši atleti OŠPP iz prav vseh regij Slovenije zato so dobri rezultati še toliko bolj vredni in prigarani.

Našo šolo so tokrat zastopali učenci Lana Gričar, Pija Gregoršanec, Elvis Saramati in Vitalii Sandu, ki so v zelo vročih vremenskih razmerah iztisnili vse atome moči in dosegli odlične uvrstitve.

Pri teku na 1000 m  je Lana Gričar z odličnim rezultatom 3:59 postala državna podprvakinja, Pija Gregoršanec pa osvojila prav tako odlično tretje mesto. Elvis Saramati je pri teku na 1000 m med dečki zasedel 6. mesto, Vitalii Sandu pa pri metu Vortexa prav tako 6. mesto.

Iskrene čestitke našim asom.

Zapisal; Pavel Pirc, prof. ŠVZ

      

    

 

Dostopnost