Skoči na glavno vsebino

Včeraj, 9. 4. 2019, je na OŠ Milke Šobar – Nataše v Črnomlju potekalo Regijsko srečanje mladih tehnikov Dolenjske, Bele krajine in Posavja. Tekmovalci so se preizkusili na sedmih različnih področjih, in sicer na področju obdelave lesa, kovin, papirja, usnja in tekstila, Lego Dacta ter nižja in višja stopnja PPVI. Nastali so resnično lepi izdelki in komisija je imela težko delo pri izbiranju najboljših.

Naši učenci so dosegli odlične uvrstitve:

Svetlana Živanovič: zlato priznanje na področju obdelave usnja in tekstila, ter uvrstitev na državno tekmovanje.

Luka Pešec: zlato priznanje na področju obdelave kovin, ter uvrstitev na državno tekmovanje.

Amadej Imperl: zlato priznanje na področju PPVI višja stopnja, ter uvrstitev na državno tekmovanje.

Danijel Moreše: zlato priznanje na področju obdelave lesa.

Gresa Demiraj: srebrno priznanje na področju obdelave papirja.

Jakob Stopar: bronasto priznanje na področju PPVI nižja stopnja.

Maša Rihter

Dostopnost