Cesta 4. julija 33, 8270 Krško -- 07 4881 680 -- os.mr-krsko@guest.arnes.si
 

Slovenska bakla PPE in PPF

Na stadionu pri OŠ Jurija Dalmatina Krško nas je danes doletela izjemna čast. Učenci  Jakob, Ajda, Mija, Mischele, David, Jože, Dana in Elora   (PPE in PPF) smo baklo prejeli iz rok olimpijskega prvaka Primoža Kozmusa. Elora jo je v našem imenu podarila podžupanji ge. Ani Somrak.  Z nami sta tekla še para športnika Franci Slivšek in Mirko Sintič, oba predstavnika društva paraplegikov Dolenjske, Bele Krajine in Posavja. V cilju pa nas je pričakal tudi krški večkratni paraolimpijec Damjan Pavlin.

Res je, da nismo najbolj tekmovalni. Znamo pa biti vztrajni, delovni, srčni  –  imamo prave olimpijske vrednote. Več o slovenski bakli si lahko pogledate na https://bakla.olympic.si/

 

 
 
 
 
 
 
 

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

 

 

 
 
Dostopnost