Naš dan se je začel zelo zgodaj. Pred šolo smo se zbrali 5.15 in odpeljali proti Nerezinam. Po dolgi vožnji smo se vkrcali na trajekt in kmalu končno prispeli na cilj.

Pred kosilom smo se razpakirali in pripravili postelje. Po kosilu je sledil krajši sestanek, nato pa smo se odpravili na plažo. Razdelili smo se v 3 skupine in preizkusili naše plavalne sposobnosti.

Po plavanju in tuširanju smo se odpravili na večerjo, zdaj pa že komaj čakamo večer družabnih iger.

SARA:

“Najboljše mi je bilo, ko smo končno plavali. Tako sem utrujena, da bom ob 10h zaspala.”

DARIS:

“Najboljše mi je bilo, ko smo skakali v bazen. Učiteljica nam je obljubila, da bomo šli skakat tudi na pomoč. Res imamo super učitelje.”

ANJA:

“Komaj sem čakala, da smo izvedli letošnjo šolo v naravi. Jutri se veselim ogleda mesta. Lep vikend!”