Skoči na glavno vsebino

Mednarodna akcija ozaveščanja o možganih

Vsak izmed nas je edinstven preplet telesnih in miselnih procesov. Brez telesa nas ni, pa vendar se včasih počutimo, da smo vanj ujeti. Spet druge dni nam omogoča občutke presežnosti in močnega ugodja, morda preveč poredko pa se ga enostavno zavedamo in smo hvaležni za vse, kar nam nudi. Kakšno vlogo ima telo pri procesih, za katere bi na prvi pogled rekli, da so zgolj psihološki? In kako naša duševnost vpliva na naše občutke utelešenosti? O teh in še o mnogih drugih vprašanjih bodo skupaj s strokovnjaki z različnih področij razmišljali na letošnjem Tednu možganov.

Predavanja bodo skozi cel teden spremljale delavnice na temo čuječnosti, meditacije, dotika in giba, prav tako tudi delavnice za otroke ter filmske projekcije s komentarji.

Prijazno povabljeni k udeležbi.

Program je dostopen na povezavi: TM-22-PROGRAM

Dostopnost