Od velikih, do manjših. Koliko različnih učencev je v OŠ dr Mihajla Rostoharja. Všeč mi je različnost. Tudi med nami psički je tako. Eni so veliki, drugi majhni, tretji kosmati, četrti kratkodlaki pa oni ki se razjezijo za vsako malenkost in tisti, ki zaspijo tudi, če petarde pokajo (no, takih res ni veliko) .

Tokrat so učenci prišli v knjižnico. Če sem Meto prav razumela so to bili učenci iz 1. 2. in 3. razreda. Ene sem že od lani poznala HOV. Super je bilo. Me je presenetilo kako veliko se vedeli o živalih in kako dobro so reševali uganke. Rada učencem kaj pokažem in  me tudi zelo veseli, ko opazujem njih pri tem kar znajo. HOV.  Čudilo me je le, da niso znali pobirati pasjih kakcev. Smo jih z Meto hitro naučile.

Drugače ti učenci  vedo veliko. Kako šele bo,  ko bodo v 4., 5. ali 6. razredu. Mogoče jih obiščem tudi takrat? HOV?

Sem opazila, da imajo na šoli precej knjig o nas, o kužkih. Kako zelo sem bila zadovoljna, ko sem opazila, da si je vsak učenec sposodil vsaj eno knjigo.

Rada imam otroke, ki so jim všeč knjige. HOVHOV

To je bil moj zadnji letošnji obisk na šoli, se vidimo drugo leto.

Vaša Bruna HOV