Skoči na glavno vsebino

Spoštovane ženske.

»Nihče ni višji in nihče ni nižji, nihče ni večvreden, nihče manjvreden. Vsakdo je neprimerljivo edinstven.« (Osho)

Danes praznujemo vas. Naj bo ta dan opomnik na to, kako edinstven in nenadomestljiv del tega sveta tvorimo. Kako smo (in ste) skupaj močnejše. Bolj pogumne. Odločne. Neustrašne. Koliko moči se skriva v vašem (in našem) umu ter telesu. Naj nas ta dan opomni še posebej na to, kako pomembno je, da v svojo bližino pogosteje povabimo solidarnost, podporo in razumevanje. Ne glede na vse okoliščine, ki nam, le – to, včasih želijo onemogočiti. Ne pozabimo tudi na to, da sta prijaznost in iskrenost čudoviti sopotnici življenja, bližina ljubih ljudi pa je sopomenka besedi hvaležnost.

Drage ženske – hvala,  ker ste čisto utelešenje miline, srčnosti in sreče.

Za vse ljubiteljice pisane oziroma tiskane besede in tiste, ki bi želeli poglobiti znanje kot tudi razumevanje ženske biti, pa prijazno priporočilo in povabilo k branju knjige: Knjiga o ženski – Vzpostavite stik z žensko močjo (avtor: Osho)

Image for Knjiga o ženski - Vzpostavite stik z žensko močjo from emkaSi

Dostopnost