Skoči na glavno vsebino


DOBRODELNI KNOF

Glede na pozitiven odziv učencev, učiteljev, mentorjev in staršev nad izvedenimi Kreativnimi delavnicami obnove pohištva, smo se odločili, da za omarice, ki so jih obnovili učenci 7., 8. in 9. razreda OŠ dr. Mihajla Rostoharja, organiziramo licitacijo. 🔝🙆‍♀️🙆‍♂️🗳
𝑺 𝒔𝒐𝒅𝒆𝒍𝒐𝒗𝒂𝒏𝒋𝒆𝒎 𝒏𝒂 𝒍𝒊𝒄𝒊𝒕𝒂𝒄𝒊𝒋𝒊, 𝒍𝒂𝒉𝒌𝒐 𝒑𝒐𝒎𝒂𝒈𝒂𝒕𝒆 𝒖č𝒆𝒏𝒄𝒆𝒎 𝑶Š 𝒅𝒓. 𝑴𝒊𝒉𝒂𝒋𝒍𝒂 𝑹𝒐𝒔𝒕𝒐𝒉𝒂𝒓𝒋𝒂 𝑲𝒓š𝒌𝒐 𝒅𝒐 𝒏𝒂𝒅𝒂𝒍𝒋𝒆𝒗𝒂𝒍𝒏𝒆𝒈𝒂 𝒕𝒆č𝒂𝒋𝒂 𝒐𝒃𝒏𝒐𝒗𝒆 𝒑𝒐𝒉𝒊š𝒕𝒗𝒂.

𝐈𝐳𝐤𝐥𝐢𝐜𝐧𝐚 𝐜𝐞𝐧𝐚 𝐳𝐚 𝐩𝐨𝐬𝐚𝐦𝐞𝐳𝐧𝐨 𝐨𝐦𝐚𝐫𝐢𝐜𝐨 𝐣𝐞 𝟒𝟓 €.

Če želite imeti eno od teh omaric, sodelujete tako, da pod sliko posamezne omarice dodate komentar z vašo ponudbo.
Licitacija bo potekala do ponedeljka, 8. 11. 2021 z zaključkom ob 24.00 uri (vse kasnejše ponudbe se ne bodo upoštevale). Vsak ponudnik lahko v času trajanje licitacije svojo licitacijsko ponudbo zapiše kot komentar pod fotografijo. Znesek ponudbe je prostovoljen, ne sme pa biti nižji od izklicne cene posamezne omarice. Vse tiste, ki boste za posamezno omarico ponudili največji znesek, bomo o tem obvestili in se dogovorili vse potrebno glede prevzema.

Z zbranim denarjem bomo za učence, ki jih obnova pohištva še posebej zanima, organizirali 4 nadaljevalne tečaje Kreativnih delavnic obnove pohištva, skupaj 10 ur, v sklopu katerih bodo učenci obnovili večjo omaro. Le to pa bo KNOF podaril OŠ dr. Mihajla Rostoharja Krško.🎁

Več slik in informacij 👇
https://collection.knof.si/kategorija-izdelka/dobrodelni-knof

Dostopnost