Skoči na glavno vsebino

Rezultat iskanja slik za zavod za šolstvo logo

Četrtek, 19.9.2019, KAŠTELA – MILNA

Zjutraj smo se vstali in se šli umit. Pojedli smo zajtrk. Nato smo počakali, da bo dobro vreme. Okrog 10h smo štartali in jadrali. Tako je pihalo, da nas je skoraj prevrnilo. Ni nas bilo strah, fajn je bilo in uživali smo. Tadej je veliko časa vozil jadrnico. Prišli smo v Milno, pogledali kje je WC, nato pa odšli na sprehod v Milno, kjer je bilo zelo lepo. Pogledali smo bližnje trgovine in si kupili določene stvari. Tadej si je kupil novo mornarsko kapo. Jože si je prav tako kupil kapo. Nato je sledila vrnitev na jadrnico in večerja. Po tem smo odšli pod tuš in še enkrat v mesto, kjer smo si privoščili Banana split. Zdaj se bomo pa še malo družili in nato odšli spat. Druženje je postalo večerni prigrizek. Vse smo si sami pripravili, se zabavali in nato pospravili za seboj.

Dostopnost