Skoči na glavno vsebino

V sredo, 30.1. 2019 smo se učenci Natalija, Mischelle, Jan, Miha, Beqir, Aleš ter učitelja Gregor in Ida odpravili na že tradicionalni obisk v CIRIUS Vipava.

Tamkajšnji prijatelji so nam pripravili prijetno dobrodošlico in nam popestrili dan z aktivnostmi na prostem. Čeprav je bil topel dan, stvari nismo prepustili naključju

in s skupnimi močmi zakurili mini taborniški ogenj. Ob njem smo se poučili, zakaj ima hrastovo listje obliko kot jo ima. Preizkušali smo trdoto ledu in se z razbijanjem slednjega dokopali do hrastovih plodov.

Preizkusili smo se tudi v metu žogic v barvne rutice. Vsem nam je šlo odlično, česar smo bili vsi zelo veseli. Po odličnem kosilu je bilo slovo usmerjeno k ponovnemu snidenju pri nas proti koncu šolskega leta.

Ida in Gregor z učenci

Dostopnost