Skoči na glavno vsebino

V mesecu oktobru se je za učence PP B in PP Č izvajalo veliko različnih aktivnosti. 

Učenci so v šolo prinesli različne jesenske plodove. S skupnimi močmi smo ustvarili bučjo družino in se na koncu posladkali z jabolčnim zavitkom. 

                         

Obiskal nas je kuža iz zavoda Pet. 

Stopnišče naše šole smo okrasili z novimi slikami. Imeli smo pravo zabavo z barvami. 

Z učenci 5. razreda OŠ Jurija Dalmatina Krško nadaljujemo z mesečnimi druženji. Tokrat smo učenci povabili v naši hišo, kjer smo jim pokazali videoposnetke, ki so nastali ob 40-letnici posebnega programa in posnetke lanskoletnega Likofa, učenci pa so nam prebrali knjigo Čubibubi. Ker smo se v peki že pravi mojstri, smo se na koncu posladkali z jabolčnim zavitkom. 

Z mesecem oktobrom smo začeli tudi druženje z vrtcem Krško. Skupaj smo se odpravili do bližnjega ribnika. Tam smo se predstavili in zabavali z pisanim padalom. Nekateri učenci so pot nadaljevali do Kremena in nazaj do šole. 

Sedaj pa na zaslužene počitnice. 

Zapisala: Anja Ganc Povhe 

Dostopnost