Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši, skrbniki!

Vodstvo šole redno spremlja dogajanje glede širjenja okužbe s koronavirusom. S strani Ministrstva za izobraževanje, šolstvo in šport (MIZŠ) smo prejeli posodobljene usmeritve, ki zaenkrat ostajajo enake, razen prepovedi prireditev z več kot 100 obiskovalci.

Na šoli dosledno upoštevamo navodila za preprečevanje okužbe:

  • Redno in pravilno umivanje rok, usmerjanje, demonstracije in vadba z učenci, učimo se higiene kašlja (ne v dlan, ampak v robček, ki ga odvržemo, ali v komolec).
  • Ne dotikamo se nosu, ust, oči.
  • Dodatno razkužujemo in zračimo prostore.

Prosimo, da na preventivne ukrepe opozarjate otroke tudi doma in jih skupaj izvajate.

Še vedno velja navodilo, da otroka, ki kaže kakršnekoli bolezenske znake, zadržite doma.

Odločili smo se tudi za preventivne ukrepe glede različnih aktivnosti v šoli in izven. Zaenkrat smo prestavili aktivnosti, ki se odvijajo v zaprtih prostorih (roditeljski sestanek, dnevi dejavnosti izven šole), odpovedana pa so tudi tekmovanja, izobraževanja ipd.

Skrb za higieno in preventivo je v tem primeru nujna za vse nas.

Hvala za razumevanje.

dr. Barbara Smolej Fritz,

ravnateljica

Dostopnost