Skoči na glavno vsebino

V okviru projekta POGUM so učenci 5. in 6. razreda OŠ dr. Mihajla Rostoharja ustvarili načrt za ustvarjanje prostora na šoli, ki bo zasnovan glede na njihove ideje in potrebe ter bo služil kot prostor, kjer bodo lahko sprostili odvečno energijo na sprejemljiv način. Ta načrt so kasneje tudi uresničili ter izbrani hodnik na šoli opremili s pripomočki, ki so jih naredili sami. Ustvarili so poligon, ki je narejen iz nalepk v obliki stopal in črt. Nalepke so nalepili po tleh hodnika in jih postavili v različna zaporedja, katerim učenci sledijo in po njih tudi skačejo (skoki po eni nogi, skoki skupaj-narazen, skoki z obrati).

Zaradi trenutne situacije učenci veliko svojih idej niso mogli uresničiti, saj bi le-te predstavljale preveliko tveganje in ne bi bile primerne za uporabo s strani učencev cele šole. Vse te ideje bodo učenci uresničili ter dodali, vendar bomo počakali na primernejše čase.

 

Video si lahko naložite tukaj.

 

 

Dostopnost