Skoči na glavno vsebino

Danes, v torek 25. 1 smo se učenci oddelkov PPG in PPH odpravili na zimovanje v CŠOD Planica. Pričakal nas je sončen dan, veliko snega in dobro kosilo. Ko smo se okrepčali, smo obiskali bližnji nordijski center in spoznali nekaj zgodovine smučarskega teka. Nato smo se odpravili na izlet v Kranjsko Goro. Sprehodili smo se mimo smučišča, kjer smo lahko videli tudi velike ratrage, ki so že pripravljali proge za nočno smuko. Sprehodili smo se čez center in dočakali lučke, ki so pričarale še vedno praznično vzdušje. Po vrnitvi v Planico smo se najedli dobre večerje, zatem pa izkoristili še prosto telovadnico- prijazna učiteljica centra nas je zavarovala in po plezalni steni smo splezali kar se da visoko! Imamo se lepo in komaj čakamo kaj novega nas čaka jutri! Lepe pozdrave vsem 🙂

 

Dostopnost